Własciciel i pełnomocnik firmy

Firma Wyrób Opakowań z Tektury Anna Kamińska, działa na runku od 10 grudnia 1994 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Kętrzyn pod numerem 2458. Formą prawną działalności gospodarczej jest osoba fizyczna prowadząca dzialalność gospodarczą. Włascicielem firmy jest Anna Kamińska, a jej pełnomocnikiem Jarosław Kamiński. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo zatrudnia 29 pracowników.

Przedmiotem dzialalności przedsiębiorstwa jest projektowanie, wyrób i sprzedaż opakowań oraz przekładek z tektury falistej. Opakowania wytwarzane są z tektur 3 i 5-cio warstwowych, szarych i białych. Oferujemy opakowania z nadrukiem jak i bez. Wszystkie nasze wyroby spełniają stawiane im wymagania polskich norm, doskonale chronią i czynią łatwymi w transporcie zapakowane weń produkty, ponadto są estetyczne, pro-ekologiczne i wytrzymałe.

Poważnie traktujemy zarówno duże zamówienia jak i małe indywidualne, co przyciąga klienta i wyrabia dobrą opinię w branży. Wyroby wytwarzane są w oparciu o własne, nowoczesne rozwiązania często modyfikowane i wdrażane podczas produkcji zwłaszcza dla wyrobów specyficznych.

Hala produkcyjna Hala produkcyjna Hala produkcyjna

Misją firmy jest wytwarzanie najwyższej jakości opakowań spełniających oczekiwania i wymagania wszystkich klientów, a firmie stabilny rozwój.

Certyfikat ISO 1400 1 Certyfikat ISO 9001

Realizację powyższej misji wspiera polityka jakości:
Właściciel Firmy i pracownicy deklarują pełne zaangażowanie na rzecz spełnienia oczekiwań wszystkich klientów w zakresie wytwarzania opakowań. W każdej dziedzinie naszej działalności dążymy do ciągłego usprawniania poprzez doskonalenie procesów naszego systemu zarządzania jakością i środowiskiem. Potwierdzeniem zapewnienia najwyzszej jakosci są zdobyte certyfikaty PN-EN ISO 9001:2001 i 14001:2004, które to firma uzyskała na początku grudnia 2007 roku.

 
 

© OP-KOM PPHU Robert Poźniak